Hakkımızda

PROFESYONEL OTOMAT ÇÖZÜMLERİ

e-otomat bölgesinin en büyük otomat işletmecisi olmaya ve bu yolda ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ vizyon’u ile yola çıkmıştır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla müşterisine ‘’Hijyen,Kalite,ve Kesintisiz hizmet sunmayı amaç edinmektedir. 7/24 durmadan hizmet alabileceğiniz sorunsuz bir Kahve otomatı veya Yiyecek Otomatı hayal edin! Biz Hayalinizi gerçekleştirmek için varız. Profesyonel Hizmetlerimizi Kahve Otomatı,Çay Otomatı ve Yiyecek Otomatlarımızı inceleyebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ

İstediğiniz türdeki Kahve otomatı,Çay Otomatı veya Yiyecek Otomatı makinelerini siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyor, tüm gerekli süreçleri en yakından takip ediyoruz.

SERVİSLERİMİZ

Kahve Otomatı, Çay Otomatı veya Yiyecek otomatlarımızı kullanımınıza sunuyoruz, ürün tedariği ve bakımlarını periyodik olarak gerçekleştiriyoruz.

FARKIMIZ NEDİR?

Sektördeki bir çok firmadan daha dinamik ve yenilikçi bir kadroya sahibiz. Bu şekilde vending sektöründe en yenilikçi çözümleri sizlere sunuyoruz.

İŞİMİZİ SEVİYORUZ

Yaptığımız işi çok seviyoruz ve tüm çalışanlarımız ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için tüm enerjimizi kullanıyoruz.

FİYATLAR

Otomat ürünlerimiz için fiyat teklifi alın

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım